Noktalardan, çizgilere...

DOĞADAN ALDIĞIMIZ İLHAMI DUVARLARINIZA TAŞIYORUZ...

STONE PANEL

içinde bir fikir olan, özenerek hazırlanmış, farklı ve yaratıcı, doğa ile özdeşleşmiş ürünlere sahip bir “tasarım markası”dır. Sıradanlıktan hoşlanmayan, estetik kaygısı olan, popüler kültürden uzak ve sanatsever bir kitleye hitap eder.

Hedefler

Firma yöneticilerinde ki idealist yaklaşımın amacı; Branşa yönelik temel eğitimin yanı sıra, uygulama alanlarını genişleterek ileri hedeflerine bilgi, tecrübe ve birikimler ile daha verimli ve kararlı adımlarla ulaşmaktır.

Günümüz...

%100 yerli sermaye ve tamamı Türkiye’de üretilen ürünlerini bugün Dünya’da 43 ülkede müşterileri ile buluşturmanın gururunu yaşamaktadır. Müşterilerinin taleplerine daha kısa sürede cevap verebilen öncü firmalardan biridir.

Kuruluş

Stone Panel Sanayi ® uzmanlaşmış alt yapısı ile 1993 yılında kurulmuş ve bu tarihten itibaren İnşaat Taahhüt Tadilat Restorasyon ve birçok alanda faaliyete başlamıştır

Üretim

Stone Panel Duvar Kaplama Panelleri gerçeğe en yakın taş dokusu ve görüntüsüyle insanların duvarlarında görmek istedikleri doğal görüntüye sahip olmaları için üretilmektedir.

İLETİŞİM

BİR SONRAKİ PROJEMİZİN SİZİN DUVARLARINIZ OLMASINI İSTER MİYDİNİZ ?