Duvar panelleri

Sayesinde artık evler ve iş yerleri çok daha zarif ve güzel. Dekorasyon modasında önemli bir yer edinen dekoratif taşlar her geçen gün ürün çeşidini genişleterek daha fazla insanın yaşam alanını güzelleştirmeyi hedefliyor. Hem görsel güzelliği hem de uzun ömürlü olması sebebi ile de en çok tercih edilen duvar dekorasyonu olma özelliğini devam ettiriyor.
Yapıların hem dış hem de iç cephelerine uygulanabilen duvar panelleri ile yapılar artık çok daha gösterişli. Duvar panelleri modelleri arasında ahşap, taş ve tuğla görünümlü paneller fazlaca talep görmektedir.


duvar panelleri

duvar paneleri

Binaların dış cephelerinde

Daha çok sudan etkilenmeyen ahşap paneller ve taş paneller tercih edilmektedir. Farklı doku ve renklerden oluşan geniş ürün yelpazeleri ile her zevke hitap etmeyi başaran üretici firmalar kalite standartlarını da yüksek seviyelere çıkartarak uzun ömürlü ürünler sunmaktadır. Dekoratif taş panellerinde dış cephelerde kullanılması, yeni nesil mimari ile eski yapıların doğallığını ve güzelliğini bir arada elde etmeyi sağlıyor. Tuğla duvar panelleri de diğer paneller gibi dış cephede sıkça tercih edilmekte yapılara doğal olduğu kadar güzel bir görüntüde katmaktadır.
Tıpkı dış cephede olduğu gibi ev ve iş yerlerinin iç duvarlarında da duvar panelleri ile daha güzel yaşam alanları elde edilmektedir. Temizliğinin de oldukça rahat olması özellikle ev hanımlarını mutlu etmekte sadece nemli bir bez yardımı ile kolayca temizliği yapılabilmektedir.
İç dekorasyon uygulamalarında duvarlarda büyük bir önem kazanmakta hatta sadece duvara uygulanan paneller ile tüm evin havası bir anda değişebilmekte ve güzelleşmektedir.


duvar panel iç cephe

duvar panel iç cephe

İç dekorasyonda

Kullanılan panellerin yapısı oldukça ince olmasına rağmen her türlü darbeye karşı oldukça dayanıklı ve güçlüdür. Görüntüsü ile yapıldığı ortama derinlik ve güzellik katan dekoratif duvar panelleri farklı modelleri sayesinde her bütçeye hitap etmektedir. Duvar panelleri fiyatları seçilen modele göre değişiklik göstermekte birlikte metre kare üzerinden hesaplanarak ortaya net bir fiyat çıkarılmaktadır. Montajının kolaylığı sayesinde kısa zaman içinde yapılan uygulama evinizdeki rahatlığınız bozulmadan sona ermektedir. Plakalar halinde olması montajının kolaylığının en büyük nedenlerinden biridir.

duvar panel dış cephe

duvar panel dış cephe


Ülkemizde ve yurt dışında

Gittikçe rağbet gören dekoratif duvar panelleri sadece yeni yapılan yapılarda değil eski yapıların dış cephe üstüne yapılarak da binaya yepyeni bir görünüm kazandırabilmektedir. Ev içi uygulamalarında tek bir duvara uygulanarak yaşam alanınızın bir anda değişerek çok daha gözükmesini sağlamaktadır sadece odalara değil hole de uygulanabilen bu paneller daha uzun yıllar sektördeki yerini koruyacak gibi görünmektedir. Ofislerde yapılan duvar dekorasyonları arasında duvar panelleri kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Duvar panellerine olan ilgi otel, restoran ve mağazacılık gibi sektörlerde de kullanılarak müşterilerin daha nezih bir ortamda vakit geçirmeleri sağlanmaktadır. Sizde duvarlarınızın daha güzel bir görünüme kavuşmasını istiyor ve dekorasyonunuzda bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, tercihinizi duvar panellerinden yana kullanarak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.