Duvar Panelleri Fiyatları

Duvar panelleri  fiyatları seçilen malzemenin kalitesine uygulanacak olan alanın büyüklüğüne göre fark etmektedir.  Son yıllarda sıkça tercih edilen bu paneller metre kare üzerinden fiyatlandırma yapıldığı için uygulamanın yapılacağı duvarın büyüklüğü çıkacak olan fiyat için önem arz etmektedir. Duvar panellerinin en büyük avantajı montajının kolay olmasıdır ve buda işçilik maliyetinin inmesi anlamına gelmekte uygulamayı kendi duvarında yaptırmak isteyenlerin yüzünü güldürmektedir.

duvar panelleri fiyatları

duvar panelleri fiyatları

Duvar Dekorasyonu

Son yıllarda yön veren duvar panelleri birbirinden farklı modelden ve seçenekten oluşmakta böylece tüketicinin dikkatini daha fazla çekmektedir. Uygulandığı alanlara zengin bir görünüm katan bu panellerin temizliği kolay olmakla birlikte uzun ömürlü malzemelerden üretilmiş olduğunu da hatırlatalım.

Duvar Panelleri Fiyatları

Üretici firmalar ve markalar arasında kalite standardına göre belirlenmekte ithal ürünler ile yerli ürünler arasında büyük fiyat farklılıkları görülmektedir. Fiyatı  belirleyen en önemli etken elbette kalitedir. Birçok duvar paneli modeli ve bu modellerin kendi içlerinde farklı renk seçenekleri  bulunmakta ve bunlarda fiyatlar arasında fark yaratmaktadır. Son yıllarda tercih edilen bu panel modelleri arasında taş duvar panelleri büyük ilgi çekmektedir. Montajının kolay olması farklı dokulara sahip olması metre kare fiyatlandırmasında etkilidir. Talebin fazla olması da fiyatların daha makul seviyelere düşmesine neden olmuş böylece daha fazla insan duvar dekorasyon’ unda bu panellerden yana seçim yaparak yaşam alanlarına güzellik katmaları sağlanmıştır.

duvar panelleri istanbul

Duvar panellerinde taşın yanı sıra tuğla paneller zengin model ve renk içeriği ile müşterilerine farklı alanlar yaratmanın yolunu açmaktadır. Diğer panel uygulamalarında olduğu gibi tuğla panelde de metre kare üzerinden fiyatlandırma yapılmaktadır ve seçilecek olan modelin kalitesine göre fiyat uygulamasında değişiklikler göstermektedir.

Sadece bir duvara uygulandığında da yapıldığı ortamın havasını bir anda değiştireceğinden, duvar paneli mevcut olan yaşam alanlarından sıkılan ve değişiklik yapmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olmaktadır. Duvarlarda yarattığı görsel zenginlikle daha uzun yıllar tercih edileceği ön görülen duvar panelleri büyük bütçeler ayırmadan da size evinizde fark yaratma seçenekleri sunuyor.

Geçmişin ve bu günün izlerini aynı anda hissetmenizi sağlayacak olan duvar panelleri sadece evlerin duvarlarında değil birçok iş yerinin duvar dekorasyonunda da en çok tercih edilen uygulamadır. Müşterilerine ve çalışanlarına rahat ve huzurlu bir atmosfer yaratmak isteyen işletmeciler de tercihlerini duvar panellerinden yana kullandıklarını görmekteyiz.

duvar panelleri modelleri

Duvar panelleri  fiyatları

İç ve dış duvar cephesinde de fiyat farklılıklarına neden olmaktadır. Çünkü bu paneller yapıların içlerine güzellik kattıkları gibi dış cephelerine de güzellik katabilmekte ve malzemenin yapısının farklılık göstermesi ile fiyat uygulaması değişiklik göstermektedir.

Sizde dekoratif duvar paneli yaptırmak istiyorsanız tek bir firmadan fiyat almak yerine farklı firmalardan fiyat teklifi alarak bütçenize en uygun olan panelde karar kılabilirsiniz.